| زمان شارژ | 0.5 تا 20 ساعت |
|---|---|
| بسته بندی | جعبه مقوایی |
| جریان شارژ | 0-20000 ((mA) |
| درخواست | ماشین/خانگی/قایق... |
| نوع | آداپتور منبع تغذیه |
| رنگ | زرد |
|---|---|
| مواد پوسته | فلز |
| ولتاژ خروجی | 12v/24v |
| ولتاژ ورودی | 130V تا 250V |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| ولتاژ خروجی | 12v/24v |
|---|---|
| ورودی برق | 260 وات |
| خود ترمیم شونده | آره |
| بندر | DC/AC |
| جریان شارژ | 0-10000 ((mA) |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
|---|---|
| نوع | کلید خلاء با کنترلر |
| استاندارد | GB1984-2003 |
| کلمه کلیدی | قطعه ساز برق خلاء |
| Min. حداقل Temperature درجه حرارت | -40 درجه سانتیگراد |
| نوع باتری آداپتور | باتری اسید سرب، باتری آب، باتری خشک، باتری بدون نگهداری |
|---|---|
| نمايش | LED/LCD |
| ولتاژ خروجی | 12 ولت |
| ولتاژ ورودی | 100V تا 250V |
| فرکانس | 50 هرتز/51 هرتز |
| زمان شارژ | 2 تا 12 ساعت |
|---|---|
| حداکثر جریان | 6A |
| سفارشی سازی | آره |
| MOQ برای سفارشی سازی | 500 عدد |
| رنگ | آبی + مشکی |
| مشخصات بسته بندی | 205*110*60 |
|---|---|
| حداکثر جریان | 6A |
| وزن | 0.38 کیلوگرم |
| مقدار تولیدی | 50 عدد |
| محافظت در برابر دمای بیش از حد | آره |
| نوع باتری | باتری اسید سرب، باتری آب، باتری خشک، باتری بدون نگهداری |
|---|---|
| نورپردازی LED | آره |
| ولتاژ ورودی | 12v 24v |
| فرکانس | 50 هرتز/57 هرتز |
| جریان شارژ | 0-10000 ((mA) |
| رنگ | نقره |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| زندگی مکانیکی | 10000 بار |
| قطب | 3P |
| ولتاژ خروجی | 110V-250V |
|---|---|
| رنگ | نقره |
| فرکانس | 50 هرتز |
| استاندارد | GB4706.1-2005 |
| جریان شارژ | 0-10000 ((mA) |