| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 10000 بار |
| شماره قطب | 3 قطب |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| حالت تجارت | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| ولتاژ باتری | 48VDC |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | ۲۳۰ ولت |
| قدرت نامی | ۵۰۰۰ وات |
| حداکثر بهره وری | 93% |
| دمای کار | 0-55°C |
| جریان نامی | 630A |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ + چینی |
| مقدار | 2 (1 واحد + 1 مجموعه) |
| استفاده | حفاظت |
| حالت تجارت | EXW |
| کیفیت | برتر |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ + استیل + سرامیک |
| مقدار | 2 (1 واحد + 1 مجموعه) |
| کلمات کلیدی | قطع کننده مدار خلاء فضای باز |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| درخواست | فضای باز |
| نوع | مدارشکن خلاء |
| ولتاژ ورودی | AC 110-240 ولت |
|---|---|
| حداکثر قدرت ورودی | 260 وات |
| ولتاژ خروجی | 12v/24v |
| بسته بندی | جعبه مقوایی |
| زمان شارژ | 0.5 تا 20 ساعت |
| رتبه بندی فعلی | 630A |
|---|---|
| مقدار | 4 (1 مجموعه + 3 واحد) |
| درخواست | پست فشار قوی |
| ارتفاع | ≤3000 متر |
| استاندارد | GB/T11022-1999 |
| خروجی شارژ | کلیپ باتری |
|---|---|
| مواد پوسته | فلز + پلاستیک |
| ولتاژ ورودی | 12v 24v |
| جریان خروجی | 12V-20AH 24V-12AH |
| جریان شارژ | 0-10000 ((mA) |