| مواد | سرامیک + فولاد ضد زنگ + استیل |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| استفاده | شکستن/اتصال |
| سرعت باد | 700Pa |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 630A |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| حداکثر دما | 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| ویژگی | نصب آسان |
| ارتفاع | بیش از 1000 متر نباشد |
| دما | -30-40 درجه سانتیگراد |
| نوع | سوئیچ AC Power Outdoor Disconnector |
|---|---|
| درخواست | پست برق در فضای باز |
| کلمات کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| ویژگی | قابل حمل |
| رتبه بندی فعلی | 1250A |
| جریان نامی | 630A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 50 |
| نام محصول | کلید قطع کننده فضای باز GW9-10 |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| مقدار | 3 واحد برای 1 گروه |
| استاندارد | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| حداکثر دما | 40 درجه سانتیگراد |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| نوع | قطع کننده مدار خلاء فضای باز |
|---|---|
| بندر | بندر اصلی در چین |
| استفاده | حفاظت در فضای باز |
| حداکثر ولتاژ | 15 کیلو ولت |
| حداکثر جریان | 1250A |
| نام محصول | مدار شکن خلاء ZW32-12 |
|---|---|
| استاندارد | GB1984/GB11022 |
| کلمات کلیدی | کلید ولتاژ بالا نصب شده در قطب |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| مقدار | 1 مجموعه + 3 واحد |
| جریان نامی | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک |
| شماره قطب | 3 قطب |
| نام محصول | کلید خلاء مدار/کلید قلاب |
| حالت تجارت | EXW |
| رتبه بندی فعلی | 630A/1250A |
|---|---|
| قطب | 3 قطب |
| مواد | فولاد ضد زنگ + چینی |
| مقدار | 2 (1 واحد + 1 مجموعه) |
| درخواست | توزیع صنعتی |