| بسته بندی | جعبه مقوایی |
|---|---|
| رنگ | آبی/زرد/نقره ای |
| مقدار تولیدی | پنجاه تا |
| مواد پوسته | فلز/پلاستیک |
| بسته بندی | جعبه مقوایی |
|---|---|
| استاندارد | GB4706.18-2014 |
| MOQ برای سفارشی سازی | 100 تا |
| مواد پوسته | فلز/پلاستیک |
| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 1250A |
| Altitude | ≤3000m |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB1984-2003 |
| Rated Current | 630A/1250A |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 times |
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Application | Substation |
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک + استیل |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
|---|---|
| نوع | کلید خلاء با کنترلر |
| استاندارد | GB1984-2003 |
| کلمه کلیدی | قطعه ساز برق خلاء |
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک |
|---|---|
| استاندارد | GB1984-2003 |
| حالت تجارت | EXW |
| مقدار | 1 مجموعه + 3 واحد |