| نوع | کلید قلاب ولتاژ بالا |
|---|---|
| درخواست | فضای باز |
| کلمات کلیدی | سوئیچ شکست عمودی |
| ویژگی | فضای کوچک |
| حداکثر جریان | 1250A |
| جریان | 1250A |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| کلمات کلیدی | جدا کننده برق فشار قوی |
| مواد | سرامیک + استیل |
| استفاده | حفاظت |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| استفاده | برای قطع و جداسازی |
| کلمه کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| نصب | درست شد |
| ارتفاع | بیش از 1000 متر نباشد |
|---|---|
| ویژگی | قابل حمل |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| درخواست | انتقال برق ولتاژ بالا |
| حداکثر جریان | 1250A |
| جریان نامی | 630A-1250A |
|---|---|
| نوع | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت / 36 کیلو ولت |
| درخواست | سیستم توزیع |
| زندگی مکانیکی | 50/50/80 |
| استاندارد | GB 1985-2014 |
|---|---|
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| مقدار تولیدی | 1 گروه |
| حالت تجارت | EXW |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| مواد | سرامیک + استیل |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| نوع | سوئیچ جداساز ولتاژ بالا در فضای باز |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| نوع | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
|---|---|
| شدت زلزله | 8 سطح |
| دما | -40 ~ 40 ℃ |
| سرعت باد | 700Pa |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| مقدار تولیدی | 1 گروه |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 630A |
| زمان مکانیکی | 50 |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| بسته بندی | جعبه چوبی |