| دما | -40℃~+40℃ |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| عملکرد | اضافه بار |
| نصب | درست شد |
| شماره قطب | 1p |
| کلمات کلیدی | قطع کننده مدار روی قطب |
|---|---|
| مواد | فولاد / چینی / فولاد ضد زنگ |
| استاندارد | GB/T11022-1999 |
| مقدار | 1 مجموعه + 3 واحد |
| سرعت باد | 700Pa |
| مواد | چینی/فولاد |
|---|---|
| جریان نامی | 1000A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| ولتاژ نامی | 12kV-36kV |
| حداکثر درجه حرارت | + 40 درجه سانتیگراد |
| مواد | سرامیک+فولاد+فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | خاکستری |
| استاندارد | GB/T 311.6-2005 |
| ولتاژ نامی | 630A |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| رتبه بندی فعلی | 1250A |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| مواد | پرسلن / فولاد ضد زنگ / فولاد |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک + استیل |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Pac50Hzkage | Export wooden case packing |
| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 50 |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| دمای محیط | -30℃~+40℃ |
| شدت زلزله | 7 |
| جریان نامی | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 80 |
| ولتاژ نامی | 12kV-36kV |
| استفاده | برای محافظت |
| نام محصول | ایزولاتور برق بالای سر |
| جریان نامی | 630A+630A/1000A/1250A |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ + استیل + سرامیک |
| کلمه کلیدی | کلید قطع کننده مدار وکیوم در فضای باز/کلید قطع برق |
| حالت تجارت | EXW |
| بندر | بندر اصلی در چین |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان | 630A ~ 1250A |
| ولتاژ | 12 کیلوولت ~ 36 کیلو ولت |
| کیفیت | بالا |
| کلمه کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |