| کلمه کلیدی | جدا کننده برق فشار قوی |
|---|---|
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| نصب | درست شد |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| نوع محصول | عایق برق فشار قوی در فضای باز |
| شرایط تجارت | EXW |
| مواد | چینی / فولاد / فولاد ضد زنگ |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50/60 هرتز |
| کلمه کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
|---|---|
| درخواست | خطوط برق هوایی |
| مقدار تولیدی | 1 گروه |
| استفاده | حفاظت |
| دما | -40℃~+40℃ |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| نام محصول | جدا کننده برق فشار قوی |
| رتبه بندی فعلی | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ + چینی + استیل |
| مقدار | 2 (1 واحد + 1 مجموعه) |
| استفاده | حفاظت |
| کلمات کلیدی | مدار شکن وکیوم ولتاژ بالا |
| نام محصول | جدا کننده برق فشار قوی GW9-10 |
|---|---|
| استفاده | شکستن/کنترل کردن |
| کیفیت | کیفیت بالا |
| نصب | درست شد |
| زمان مکانیکی | 50 |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| نام محصول | کلید قطع و وصل فضای باز سری GW9 |
| همایند | بریکرهای مدار واکیوم ولتاژ بالا |
| استفاده | قطع برق |
| حداکثر دما | 40 درجه سانتیگراد |
| زندگی مکانیکی | 50 |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| شرایط تجارت | EXW |
| مقدار | 3 واحد برای 1 ست |
| رنگ | خاکستری |
| نام محصول | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا GW9-10 |
|---|---|
| استفاده | حفاظت یا کنترل |
| درخواست | خط برق توزیع |
| ویژگی | قابل حمل/فضای کوچک |
| استاندارد | GB/T 11022-2011 |
| مواد | ظروف چینی |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| رنگ | خاکستری |
| بندر | شنژن/گوانگژو |