| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| درخواست | پست |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| حداکثر دما | +40 درجه سانتیگراد |
| شدت زلزله | 8 سطح |
| مواد | ظروف چینی |
|---|---|
| جریان نامی | 1000A |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| اعداد قطب | 1p |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| ولتاژ نامی | 12kV-36kV |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 50 |
| رنگ | خاکستری |
| بندر | شنژن/گوانگژو |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 50/50/80 |
| استفاده | شکستن یا اتصال |
| مدل محصول | GW9-10/1000A |
| شرایط تجارت | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک |
|---|---|
| ولتاژ Ratin g | 12 کیلو ولت |
| درخواست | قطع شدن مدار در خلاء |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| رتبه بندی فرکانس | 50 هرتز |
| نام | مدار شکن قطبی ZW32-12(F). |
|---|---|
| مواد | فولاد / سرامیک / فولاد ضد زنگ |
| نوع | ولتاژ بالا / فضای باز |
| مقدار | 1 مجموعه + 3 واحد |
| حالت تجارت | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |