| مواد | چینی / فولاد / فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | خاکستری |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| همایند | مدار شکن وکیوم ولتاژ بالا |
| استاندارد | GB 1985-2014 |
| مواد | چینی + فولاد |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| زندگی مکانیکی | 50/50/80 |
| بندر | بندر اصلی در چین |
| درخواست | توزیع برق فشار قوی |
| مواد | فولاد ضد زنگ + سرامیک + استیل |
|---|---|
| ساختار | نوع ثابت |
| استاندارد | IEC62271-100 |
| تایمز مکانیکال | 10000 |
| استفاده | ولتاژ بالا |
| استاندارد | GB1984-2003/GB1985-2014 |
|---|---|
| حالت تجارت | EXW |
| نصب | درست شد |
| همایند | کلید قطع کننده فضای باز سری GW9 |
| استفاده | حفاظت |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| نام محصول | سوئیچ قلاب |
| فرکانس | 50 هرتز |
| درخواست | خطوط برق هوایی |
|---|---|
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| رنگ | خاکستری |
| اعداد قطب | 1p |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
|---|---|
| حالت تجارت | EXW |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| درخواست | سیستم الکتریکی |
| جریان نامی | 1250A |
|---|---|
| فرکانس رتبه بندی شده | 50 هرتز |
| استفاده | برای محافظت یا کنترل |
| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
| نصب | درست شد |
| همایند | مدار شکن خلاء |
|---|---|
| نوع | سوئیچ قطع اتصال قلاب در فضای باز |
| ولتاژ | 12 ~ 36 کیلو ولت |
| کلمات کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| دما | -40℃~+40℃ |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ قطع اتصال |
| همایند | مدار شکن خلاء |
| رنگ | خاکستری |
| مقدار | 3 واحد (1 مجموعه) |