| مواد | سرامیک/فولاد/استیل ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | 12 کیلو ولت - 36 کیلو ولت |
| تایمز مکانیکال | 50/50/80 |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| رتبه بندی فعلی | 1250A |
|---|---|
| نوع | مدل جدید GW9-10 |
| ولتاژ | 12 کیلو ولت / 24 کیلو ولت / 36 کیلو ولت |
| تایمز مکانیکال | 80 |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| جریان نامی | 1250A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 80 |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| مواد | سرامیک/فولاد/استیل ضد زنگ |
| کلمات کلیدی | قلاب در فضای باز |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| عملکرد | اضافه بار |
| مقدار | 3 واحد برای 1 ست |
| کلمه کلیدی | قلاب |
| مواد | فولاد + فولاد ضد زنگ + سرامیک |
|---|---|
| استاندارد | GB1985-2014 |
| جریان نامی | 630A |
| مقدار | 3 واحد |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 10000 بار / (50/80) بار |
| مقدار | 1 واحد + 1 مجموعه |
| استفاده | حفاظت |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A-1250A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| عملکرد | اضافه بار |
| درخواست | سیستم توزیع / پست / فضای باز |
| مقدار تولیدی | 1 گروه |
|---|---|
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| مادی | فولاد / چینی |
| نمونه | بعد از سفارش رایگان |
| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
| کلمه کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
|---|---|
| درخواست | پست انتقال نیرو |
| استفاده | شکستن/اتصال |
| ارتفاع | 1250A |
| مواد | بیش از 1000 متر نباشد |
| جریان نامی | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| عملکرد | شکستن |
| مقدار | 3 واحد برای 1 گروه |
| کلمه کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| درخواست | سیستم الکتریکی |