| جریان | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| ولتاژ | 12 کیلو ولت - 36 کیلو ولت |
| کلمات کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| مواد | سرامیک/فولاد |
| رنگ | خاکستری |
| جریان نامی | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| دمای محیط | -30℃~+40℃ |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| عملکرد | کنترل جداسازی |
| مواد | ظروف چینی |
| مواد | سرامیک |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 12kV-36kV |
| محیط نصب | فضای باز |
| استفاده | شکستن |
| نوع محصول | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| مواد | ظروف چینی |
| جریان نامی | 630A |
| قطب | 1p |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| جریان | 630A ~ 1250A |
|---|---|
| ولتاژ | 12 کیلوولت ~ 36 کیلو ولت |
| فرکانس | 50 هرتز |
| زمان مکانیکی | 50 تا 80 بار |
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| همایند | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا GW9-10 |
|---|---|
| مواد | عایق چینی / فولاد ضد زنگ / فولاد |
| استفاده | حفاظت |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| کلمات کلیدی | مدار شکن وکیوم در فضای باز/سوئیچ جداساز ولتاژ بالا |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 630A |
| سرعت باد | 700Pa |
| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع کننده فضای باز |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| ارتفاع | ≤1000 متر |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| رنگ | خاکستری |
| کلمات کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| نوع محصول | سوئیچ قلاب |
| شرایط تجارت | EXW |
| مواد | ظروف چینی |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| نوع | سوئیچ قطع برق ولتاژ بالا |
|---|---|
| درخواست | فضای باز |
| کلمات کلیدی | سوئیچ قلاب |
| رتبه بندی فعلی | 1250A |
| مواد | پرسلن / فولاد ضد زنگ / فولاد |