| نصب | درست شد |
|---|---|
| استاندارد | GB 1985-2014 |
| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
| رنگ | خاکستری |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| مواد | چینی/فولاد |
| جریان نامی | 630A |
| حداکثر جریان | 1250A |
| بسته بندی | بسته بندی جعبه چوبی صادراتی |
| جریان نامی | 1000A |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 50 |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| استفاده | ولتاژ بالا |
| نوع محصول | سوئیچ قلاب |
| جریان نامی | 1250A |
|---|---|
| نوع | سوئیچ قطع کننده |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| درخواست | فضای باز |
| زندگی مکانیکی | 80 |
| استفاده | حفاظت |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
| درجه بندی ولتاژ | 12kV-36kV |
| سرعت باد | <700 Pa |
| رتبه بندی فرکانس | 50/60 هرتز |
| بندر | بنادر اصلی در چین |
|---|---|
| عملیات | به صورت دستی / خودکار |
| مدل | GW9-10/1000A |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| استفاده | شکستن/کنترل کردن |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
|---|---|
| حداکثر جریان | 1250A |
| رتبه فعلی | 630A |
| فرکانس | 50 هرتز |
| درخواست | انتقال نیروی برق |
| استاندارد | GB 1985-2014 |
|---|---|
| همایند | قطع کننده مدار خلاء فضای باز |
| جریان نامی | 630A |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| استاندارد | GB/T 11022-2011 |
|---|---|
| نصب | درست شد |
| همایند | مدار شکن وکیوم ولتاژ بالا |
| مقدار | 3 واحد برای 1 ست |
| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
| رتبه بندی فعلی | 1000A |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 12 کیلو ولت |
| شرایط تجارت | EXW |
| مقدار | 3 واحد برای 1 ست |
| بندر | بنادر اصلی در چین |