| کلمه کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
|---|---|
| درخواست | سیستم انرژی های تجدیدپذیر |
| استاندارد | GB/T 11022-2011 |
| مقدار تولیدی | 1 گروه |
| مواد | پرسلن / فولاد ضد زنگ / فولاد |
| شماره مدل | GW9-10 |
|---|---|
| کلمات کلیدی | سوئیچ قطع ولتاژ بالا |
| مقدار | 1 گروه (3 واحد) |
| استاندارد | GB1985-2014 |
| حالت تجارت | EXW |
| جریان | 630A-1250A |
|---|---|
| نوع | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| ولتاژ | 12kV-36kV |
| درخواست | سیستم توزیع در فضای باز |
| مقدار | 3 واحد برای 1 گروه |
| نام محصول | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا GW9-10 |
|---|---|
| نوع | سوئیچ قلاب در فضای باز |
| کلمات کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| مواد | سرامیک+فولاد+فولاد ضد زنگ |
| مقدار | 3 واحد (1 مجموعه) |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 630A |
| عملکرد | شکستن/اتصال |
| مقدار | 3 واحد برای 1 ست |
| کلمه کلیدی | کلید ایزولاتور ولتاژ بالا |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| نوع | سوئیچ قلاب در فضای باز |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| کلمات کلیدی | کلید قطع کننده HV |
| مواد | سرامیک + استیل |
| دما | -30-40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| زندگی مکانیکی | 80 |
| حداکثر ولتاژ | 36 کیلو ولت |
| استفاده | حفاظت |
| سرعت باد | 700Pa |
| درخواست | سیستم های الکتریکی |
|---|---|
| شماره مدل | GW9-10/1250A |
| استفاده | برای شکستن |
| کلمه کلیدی | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| نصب | درست شد |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| جریان نامی | 630A |
| زندگی مکانیکی | 50 |
| نام محصول | سوئیچ قلاب |
| فرکانس | 50 هرتز |
| رتبه بندی فعلی | 1250A |
|---|---|
| نوع | سوئیچ جدا کننده فضای باز |
| ولتاژ نامی | 12 کیلو ولت - 36 کیلو ولت |
| زندگی مکانیکی | 80 |
| کلمات کلیدی | کلید قطع کننده HV |